Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
