Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
