Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Medium
am: መካከለኛ
