Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Medium
be: Сярэдні

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
