Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
