Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Medium
pt: Médio

en: Featured
pt: Destacado

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
