Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Medium
ro: Mediu

en: Featured
ro: Recomandat

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
