Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Medium
bg: Среда
