Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ
