Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Medium
is: Miðlungs
