Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Featured
jv: Fitur

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
