Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Medium
pl: Średnie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
