Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha20) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Medium
vi: Vừa

en: Featured
vi: Tính năng

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
