Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Medium
ast: Mediu
