Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Medium
cy: Canolig

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
