Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Medium
et: Keskmine

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
