Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Medium
gl: Medio

en: Featured
gl: Destacado

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
