Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო
