Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
