Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
