Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Medium
ru: Средний

en: Featured
ru: Популярное

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
