Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Medium
sk: Stredná

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
