Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Medium
sv: Mellan

en: Featured
sv: Framhävd

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
