Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ar: مخصّص

en: Operator
ar: العامل

en: Condition
ar: شرط

en: equals
ar: يساوي

en: contains
ar: يحتوي على
