Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Operator
ca: Operador

en: Condition
ca: Condició

en: Scope
ca: Àmbit

en: contains
ca: conté

en: does not contain
ca: no conté

en: is empty
ca: és buit

en: is not empty
ca: no és buit
