Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Operator
cs: Operátor

en: Condition
cs: Podmínka

en: contains
cs: obsahuje

en: does not contain
cs: neobsahuje

en: Comparison value
cs: Hodnota k porovnání
