Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Operator
da: Operand

en: Condition
da: Betingelse

en: equals
da: lig med

en: Scope
da: Dækning

en: contains
da: indeholder

en: does not contain
da: indeholder ikke

en: Comparison value
da: Sammenligningsværdi
