Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Condition
de: Bedingung

en: equals
de: gleich

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: contains
de: enthält

en: does not contain
de: enthält nicht

en: Comparison value
de: Vergleichswert

en: is empty
de: ist leer

en: does not equal
de: ist nicht gleich

en: is not empty
de: ist nicht leer

en: Condition field
de: Bedingungsfeld

en: Enable condition
de: Bedingung freigeben
