Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Operator
es: Operador

en: Condition
es: Condición

en: equals
es: es igual a

en: Scope
es: Ámbito

en: contains
es: contiene

en: does not contain
es: no contiene

en: Comparison value
es: Valor de comparación

en: is empty
es: esta vacio
