Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Condition
et: Tingimus

en: Scope
et: Ulatus

en: contains
et: sisaldab
