Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Operator
fi: Operaattori

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: equals
fi: yhtä kuin

en: Scope
fi: Kohde

en: contains
fi: sisältää

en: does not contain
fi: ei sisällä

en: is empty
fi: on tyhjä
