Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Operator
fr: Opérateur

en: equals
fr: égale

en: Scope
fr: Étendue

en: contains
fr: contient

en: does not contain
fr: ne contient pas

en: Comparison value
fr: Valeur à comparer

en: is empty
fr: est vide

en: is not empty
fr: n'est pas vide
