Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Operator
gl: Operador

en: Condition
gl: Condición

en: equals
gl: iguais

en: contains
gl: contén

en: Comparison value
gl: Valor de comparación
