Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Operator
ja: オペレータ

en: Condition
ja: コンディション

en: equals
ja: 等しい

en: Scope
ja: スコープ

en: contains
ja: 含む

en: does not contain
ja: 含まない

en: Comparison value
ja: 比較値
