Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Condition
kn: ಪರಿಸ್ಥಿತಿ

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: does not contain
kn: ಹೊಂದಿಲ್ಲ
