Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Condition
lt: Sąlyga

en: contains
lt: turi

en: Comparison value
lt: Palyginimo reikšmė

en: is empty
lt: yra tuščias
