Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: equals
nl: is gelijk aan

en: Scope
nl: Bereik

en: contains
nl: bevat

en: does not contain
nl: bevat niet

en: Comparison value
nl: Vergelijkingswaarde

en: is empty
nl: is leeg

en: is not empty
nl: is niet leeg
