Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Condition
pl: Warunek

en: equals
pl: równe

en: Scope
pl: Zasięg

en: contains
pl: zawiera

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: Comparison value
pl: Wartość do porównania

en: is empty
pl: jest pusty

en: is not empty
pl: nie jest pusty
