Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: Operator
pt: Operador

en: Condition
pt: Condição

en: equals
pt: igual

en: Scope
pt: Escopo

en: contains
pt: contendo

en: Comparison value
pt: Valor de comparação
