Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Operator
ru: Оператор

en: Condition
ru: Условие

en: equals
ru: равно

en: Scope
ru: Ограничение

en: contains
ru: содержит

en: does not contain
ru: не содержит

en: Comparison value
ru: Значение сравнения

en: is empty
ru: если пусто

en: does not equal
ru: не равно
