Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Operator
tr: İşletmen

en: Condition
tr: Koşul

en: equals
tr: eşittir

en: contains
tr: içeriyor
