Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Operator
uk: Оператор

en: Condition
uk: Умова

en: equals
uk: дорівнює

en: Scope
uk: Область

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: Comparison value
uk: Порівняння ціни

en: is empty
uk: порожнє

en: does not equal
uk: не дорівнює

en: is not empty
uk: не порожнє
