Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Operator
vi: Toán tử

en: Condition
vi: Điều kiện

en: equals
vi: bằng

en: Scope
vi: Phạm vi

en: contains
vi: chứa

en: does not contain
vi: không chứa
