Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Operator
el: Τελεστής

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: contains
el: περιέχει

en: Comparison value
el: Αποτέλεσμα σύγκρισης
