Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Condition
hu: Feltétel

en: equals
hu: megegyezik

en: Scope
hu: Hatókör

en: contains
hu: tartalmazza

en: does not contain
hu: nem tartalmazza

en: Comparison value
hu: Összehasonlítás értéke
