Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Operator
it: Operatore

en: Condition
it: Condizione

en: equals
it: uguale a

en: Scope
it: Portata

en: contains
it: contiene

en: Comparison value
it: Valore di confronto
