Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Operator
lv: Operators

en: Condition
lv: Nosacījums

en: contains
lv: satur

en: Comparison value
lv: Salīdzinājuma vērtība
