Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Operator
sk: Operátor

en: Condition
sk: Podmienka

en: Scope
sk: Rozsah

en: contains
sk: obsahuje

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: Comparison value
sk: Hodnota porovnávania

en: is not empty
sk: nie je prázdne
