Paragraph Feeds Target (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Condition
sv: Villkor

en: Scope
sv: Omfattning

en: contains
sv: innehåller

en: Comparison value
sv: Värde för jämförelse
