Paragraph Group (4.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Content
ar: المحتوى

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Layout
ar: نَسق

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Field ID
ar: معرّف الحقل

en: Option
ar: خيار

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
